Blog

Sie 05, 2017

Złote kolczyki

Złote kolczyki to klasyczne i ponadczasowe wyroby ze złota, które powinny stanowić podstawę każdej damskiej szkatułki z biżuterią. Jakie kolczyki ze złota warto kupić? Jakie wzory są najbardziej uniwersalne i aktualne bez względu na zmieniające się w jubilerstwie trendy? Zapraszamy do dalszej części wpisu, gdzie postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Kolczyki złote koła

Złote kolczyki koła to jedne z najbardziej klasycznych modeli. Okrągłe kolczyki pasują do każdego typu urody i sprawdzą się na wiele okazji, zarówno tych uroczystych, jak i na co dzień. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni ich wariant. Małe złote koła są dyskretne i pełne harmonii, dlatego doskonale uzupełnią stylizację do pracy, a z kolei duże koła przyciągające uwagę dopełnią imprezowy, mniej formalny lub strój.

Kolczyki złote kulki

Małe, stylowe kolczyki złote w kształcie kulek to kwintesencja elegancji i skromności. Kolczyki ze złota w takiej wersji przypadną do gustu kobietom, które cenią sobie umiar i nie lubią zbyt wyrazistych dodatków. Tego typu kolczyki mogą nosić kobiety w każdym wieku, a nawet dzieci. Uniwersalny kształt sprawia, że kolczyki kulki będą pasowały do każdego stroju, zarówno na wieczorowe wyjścia, jak i na co dzień.

Jak widać warto zaopatrzyć swoją kolekcję biżuterii w złote kolczyki nawiązujące kształtem do koła, to jeden z podstawowych motywów wykorzystywanych w jubilerstwie, subtelny wzór który nigdy nie wyjdzie z mody.

Comments are closed.