Nasza firma i sklep zlokalizowane są w ścisłym centrum Krakowa, na Starym Mieście przy ulicy Gołębiej 10. W klimatycznych wnętrzach zabytkowej kamienicy z pomocą profesjonalnej obsługi, możecie Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą i z namysłem wybrać biżuterię dla siebie lub na prezent.

Tradycja firmy sięga 1964 roku, pod obecną nazwą działa nieprzerwanie od 1985 roku a jej sklep firmowy jest obecny w pejzażu Starego Miasta od 1989 roku. Od tego czasu zyskała wielu nowych i stałych klientów, którzy swoją obecnością potwierdzają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i konkurencyjność cen. Nasze przedsiębiorstwo jest niewielką firmą rodzinną, dzięki czemu znamy się na tym co oferujemy, jesteśmy zaangażowani i solidni. Wykonujemy i sprzedajemy własne wyroby ze złota, srebra i platyny. Posiadając bardzo szeroką ofertę biżuterii, jesteśmy znani przede wszystkim jako producent obrączek ślubnych, pierścionków, złotych łańcuszków, biżuterii z brylantami i ekskluzywnych wyrobów z platyny.

Nasze kolekcje, zgodne z najnowszymi światowymi trendami sztuki złotniczej, powstają dzięki połączeniu pracy projektantów ze szlachetnością metali i kamieni najwyższej jakości. Polecamy biżuterię własnej produkcji w tym unikatowe serie autorskie powstające we własnym warsztacie, w którym pracują mistrzowie złotnictwa z długoletnim doświadczeniem. Znajdą Państwo również  wyroby znanych artystów polskich, biżuterię antykwaryczną oraz platery.

Wyrobów Froartu nie ma w sklepach sieciowych, dbamy bowiem o unikatowość i najlepsza markę naszej biżuterii i wyrobów oraz o indywidualność każdego klienta. W ofercie znajdą Państwo limitowane serie produktów i niepowtarzalne precjoza.

FROART Jubiler oferuje: wyroby złote i srebrne, w tym szeroką gamę obrączek oraz pierścionków własnej produkcji, platery, usługi złotnicze, naprawy, hurtową sprzedaż wyrobów złotych, wycenę biżuterii, w tym brylantów, komis wyrobów złotych, wycena biżuterii współczesnej i antycznej oraz skup, skup złomu złota, wyroby zakupione w naszej firmie zmniejszamy i powiększamy bezpłatnie.

Comments are closed.