Blog

Gru 11, 2016

Pierścionki zaręczynowe – białe złoto

Wielu mężczyzn, którzy planują oświadczyny zastanawia się, jaki pierścionek zaręczynowy zadowoli wybrankę ich serca? Idealnym podarunkiem dla kobiet, które nie przepadają za biżuterią z żółtego złota będą nieco mniej popularne, ale równie efektowne pierścionki zaręczynowe z białego złota. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje najpiękniejszej biżuterii na zaręczyny.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z brylantem

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z brylantami, to uniwersalny symbol nieprzemijającego piękna i doskonały sposób na wyrażenie swoich uczuć. Z pewnością taki prezent zrobi wrażenie na niejednej kobiecie. W zależności od gustu wybranki i zasobności portfela starającego się o rękę, do wyboru mamy minimalistyczne modele z jednym, małym oczkiem lub bogato zdobione pierścionki zaręczynowe z wieloma brylantami.

Warto zajrzeć do szkatułki ukochanej, aby dowiedzieć się, czy preferuje ona prostą i tradycyjną biżuterię, czy może efektowną i bardziej fantazyjną.

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem

Białe złoto zestawione z ze szmaragdem stanowi bardzo efektowny duet. Pierścionek z białego złota ze szmaragdem to unikatowa propozycja na zaręczyny dla pewnych siebie, eleganckich kobiet, które lubią czuć się wyjątkowo i niepowtarzalne. Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem będą w szczególności pasowały do posiadaczek zielonych oczu, podkreślając ich urodę.

Wybór odpowiedniej biżuterii zaręczynowej to tak naprawdę bardzo indywidualna kwestia. Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe to takie, które ofiarowywane są kobietom z prawdziwej miłości i oddania.

Comments are closed.