Blog

Sie 06, 2017

Nowoczesne czy klasyczne obrączki?

Obrączki to najpiękniejszy symbol miłości, towarzyszą zakochanym przez całe życie. Jak pokazuje nasza wieloletnia praktyka jubilerska, niejedna zaręczona para ma spory problem z ostatecznym wyborem obrączek ślubnych. Klasyczne obrączki, czy może te bardziej nowoczesne? To częsty dylemat przyszłych małżonków. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z tych rozwiązań.

Nowoczesne obrączki

Obrączki nowoczesne to dobry wybór dla odważnych osób, które lubią iść z duchem czasu. Ze względu na niestandardowe rozwiązania, często nowoczesne obrączki są nieco droższe od tych tradycyjnych.

Nowoczesne obrączki mogą występować w wielu wariantach. Wśród tego typu biżuterii mamy do wyboru modele bardziej minimalistyczne w formie, jak na przykład proste obrączki z platyny lub skomplikowane wielokolorowe wzory, powstałe w wyniku łączenia kilku metali szlachetnych, czy kunsztownie wykonane obrączki z białego złota, bogato wysadzane diamentami.

Klasyczne obrączki

Obrączki klasyczne usatysfakcjonują zwolenników tradycji i romantyzmu. Proste, delikatne klasyczne złote obrączki to ponadczasowy i bezpieczny wybór. Decydując się na subtelne obrączki ślubne z żółtego złota możemy być pewni, że będą one budziły nasze zadowolenie nawet za kilkadziesiąt lat. Biżuteria ślubna z klasycznego żółtego złota nigdy nie wychodzi z mody, to sama klasa i piękno, nie bez powodu wybierana przez wiele zakochanych par.

W przypadku wyboru obrączek ślubnych warto dać sobie czas na zastanowienie i nie dokonywać ich zakupu pod wpływem chwili. Nie bez przyczyny wiele osób rozpoczyna poszukiwania wymarzonych obrączek na kilka miesięcy przed ślubem. Pamiętajmy, że biżuteria ślubna będzie towarzyszyła nam każdego dnia przez wiele kolejnych lat, dlatego powinniśmy być w 100% pewni dokonanego wyboru.

Comments are closed.