Blog

Sie 06, 2017

Obrączki dwukolorowe

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej zakochanej pary. Część z przyszłych małżonków stara się podkreślić wyjątkowość tej uroczystości niebanalną biżuterią ślubną, jaką są obrączki dwukolorowe. Połączenie żółtego złota z białym lub różowym daje bardzo ciekawy efekt, z pewnością obrączki dwukolorowe przyciągają wzrok i usatysfakcjonują osoby lubiące się wyróżniać. Ile kosztują tego rodzaju obrączki i jak wygląda kwestia zmiany ich rozmiaru?

Ślubne obrączki dwukolorowe

Decydując się na obrączki wielokolorowe należy liczyć się z tym, że ich koszt będzie nieco większy niż w przypadku klasycznych jednokolorowych modeli wykonanych tylko z żółtego złota. Ceny obrączek ślubnych w dwóch konfiguracjach kolorystycznych wahają się od 1200 do 2500 złotych. Cena zależy od stopnia skomplikowania krążków, ilości dodatkowych ozdób (kamieni) oraz jakości użytych materiałów.

Najłatwiej zmienić rozmiar tradycyjnych, gładkich obrączek w jednolitym kolorze-zwiększenie lub zmniejszenie krążka nie stanowi dla doświadczonego jubilera większego problemu. Natomiast zmiana rozmiaru w przypadku wielokolorowych obrączek jest już trudną korektą. Dlaczego?

Ponowne dopasowanie rozmiaru obrączki dwukolorowej może doprowadzić do jej deformacji i trwałego uszkodzenia. Bardzo oryginalne i fantazyjne modele obrączek dwukolorowych mogą w ogóle nie być zakwalifikowane do korekty rozmiaru, warto mieć to na uwadze przy wyborze biżuterii ślubnej.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki ułatwią wam wybór wymarzonych obrączek, które stanowią szczególny dowód miłości łączącej dwojga ludzi.

Comments are closed.