Blog

Sie 06, 2017

Najpiękniejsze obrączki ślubne – gdzie je kupić?

Ślub to wyjątkowa uroczystość, celebracja pięknego uczucia, które łączy dwoje zakochanych w sobie ludzi. Jednak zanim nadejdzie ten wyczekiwany dzień, narzeczeni mają na głowie mnóstwo rzeczy do załatwienia. Jednym z najważniejszych zadań przyszłych małżonków są obrączki ślubne.

Gdzie kupić obrączki?

Wiele par stoi przed dylematem – kupić obrączki w dużym salonie jubilerskim należącym do jednej z popularnych sieci, czy może w małym, rodzinnym zakładzie złotniczym? Oczywiście to dosyć indywidualna kwestia. Jednak w tym pierwszym przypadku niestety bardzo często wysoka cena obrączek wynika nie tyle z ich niespotykanej jakości, co z kosztów wynajmu pomieszczenia w galerii handlowej i kosztów związanych z całą marketingową otoczką, jaka towarzyszy promocji marki.

Zwróćmy uwagę, że salony z biżuterią umieszczone w centrach handlowych posiadają bardzo mocne oświetlenie, co podbija atrakcyjny wygląd obrączek. Po wyjściu z galerii może się okazać, że zakupiony złoty krążek nie lśni już takim samym blaskiem jak za gablotą.

Tanie obrączki ślubne – czy warto?

Małe salony jubilerskie często oferują złote obrączki wysokiej jakości, których ceny są znacznie niższe, niż te obowiązujące przy wyrobach sieciowych. W przypadku niewielkich zakładów nie ma mowy o masowej produkcji, płacimy za jakość, a nie samą markę. Warto na przykład wybrać miejscowego jubilera z polecenia znajomych, którzy byli jego klientami.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w niepozornym małym salonie można kupić ładną i cenną biżuterię ślubną, która w niczym nie ustępuje ozdobom tych najbardziej popularnych marek.

Comments are closed.