Rekomendacje

„Pomimo swojej lokalizacji, blisko rynku głównego posiadają bardzo atrakcyjne ceny. Wybór obrączek ślubnych mają bardzo duży, aż trudno było mi się z mężem zdecydować. Pomimo tego znaleźliśmy Nasze obrączki 🙂 Szczerze polecamy tego jubilera, mają przyzwoite ceny, miłą obsługę oraz duży wybór w obrączkach.” (Marzena 16-08-2012)

Źródło: http://krakow.naszemiasto.pl/firma/froart-jubiler,1193597,t,id.html

„Kupowałem dla mojej narzeczonej pierścionek zaręczynowy w tej firmie. Narzeczona była zachwycona. Możliwe że wrócę również po obrączki, ponieważ maja duży wybór w dość niskiej cenie.” (Artur F 03-09-2012)

Pan który pomagał nam w wyborze obrączek był bardzo miły, obrączki piękne, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni 🙂” (Magda Z 28-07-2012)

Duży wybór obrączek w atrakcyjnych cenach.” (Gość 26-07-2012)

Źródło: http://polki.pl/we-dwoje/opinie;jubiler;froart,f_opinie,36184.htm

 

„Jubiler Froart to bardzo ciche i zaciszne miejsce. Polecam je przede wszystkim tym, którzy chcą w spokoju znaleźć dla siebie obrączki ślubne. Towarzyszyłam przyjaciółce w poszukiwaniu wyjątkowych obrączek. Jednak nastrój panujący w centrach handlowych nie zachęca do podejmowania jakiegokolwiek wyboru. Przeszkadza zbyt jasne światło, szum i hałas. Uroczą alternatywą jest Froart jubiler. Pan prowadzący to miejsce jest bardzo kulturalnym człowiekiem, którzy nie narzuca swojego zdania. Nie sugeruje niczego, aby tylko sprzedać. To jest bardzo cenne, kiedy trzeba podjąć tak ważną decyzję. We Froarcie znajdziemy bardzo duży wybór obrączek: złotych, platynowych czy łączonych. Bez problemu można wygrawerować sobie wybrany napis. Froart posiada także spory wybór złotych kolczyków. Jest tam wiele skromnych wyrobów, które można podarować komuś na prezent. Jest to miejsce klasyczne i eleganckie. A ceny są bardzo atrakcyjne. Po wizycie we Froarcie nie pójdę już do żadnej sieciówki po złote ozdoby. Serdecznie polecam tego jubilera.” (Magda J. 09-03-2012)

Źródło: http://www.yelp.com/biz/froart-jubiler-krak%C3%B3w-2

„Przygotowania przedślubne to prawdziwy horror. Kto przeżył – ten wie. Kto nie przeżył – jeśli chce niech wierzy łzawym reklamom obwieszczającym cudowną atmosferę. Ślub brałam w sierpniu. W ferworze przygotowań do tego wielkiego dnia, na śmierć byłabym zapomniała, że obrączki trzeba zamówić zdecydowanie wcześniej. Obudziliśmy się, jak zwykle, na ostatnią chwilę i się zaczęło.Bo za mała, bo brzydka, bo kanciata, bo z cyrkoniami…. Bo bez. Oczywiście każdy sprzedawca niemal na siłę wciskał nam obrączki, które według niego miały być najpiękniejsze, najtrwalsze, jedyne w swoim rodzaju itp. itd. To chodzenie i wsłuchiwanie tego zrzędzenia, męczyło mnie najbardziej. Z niewypowiedzianą ulgą trafiliśmy wreszcie na jubilera, który nie próbował przekonać nas, że powinniśmy wziąć właśnie te a nie inne obrączki. We Froarcie wszystko było miłe i przytulne, tzn. miły był Pan sprzedający biżuterię, a przytulne było wnętrze. A jaki wybór? Nawet najbardziej wybredni znajdą tu z pewnością coś dla siebie.” (Katarzyna P. 22-10-2012)

Źródło: http://www.yelp.com/biz/froart-jubiler-krak%C3%B3w-2

„Tanie i bardzo dobrze wykonane obrączki. Polecam !” (19-01-2011)

Fachowa firma, biżuteria bardzo ładnie wykonana. Polecam!” (07-02-2011)

Obrączki wykonane rewelacyjnie,jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, a Pan u którego zamawialiśmy bardzo miły. Polecamy również 🙂” (24-12-2011)

Źródło: http://krakow.cylex.pl/firmy/froart-jubiler-11025374.html

Comments are closed.